İstanbul öğrenci servis taşımacılığı 2018-2019 İstanbul büyükşehir belediyesi okul servis ücretleri acıklamadı. Akaryakıt ve maliyet artışları sebebi ile Şöförler odası ve İstanbul toplu taşımacılar birliği %20 olması konusunda beklentileri bulunmaktadır. İstanbul da gerçekleşen plaka tahdidi servis taşımacılığı yükseltmesi beklenmektedir.

İstanbulda faaliyet gösteren servis taşımacılığı firması turbüs ulaşım öğrenci taşımacılığı alanında kurumsal olarak istanbulun tüm semtlerine hizmet vermektedir. Uygun ve güvenli taşımacılık ile öğrenciler için tüm araçlarda 3 nokta emniyet kemeri ve yuva ve anaokulu öğrencileri için 4 nokta emniyet kemeri olan ve filosunda mersedes splinter ve wosvagen crafter ile öğrencileri güven ile ulaşımlarını sağlamaktadır. Tüm araçlarda serviscell uygulaması ve arvento araç takip sistemleri ile sürücü ve hostes kontrölü sağlayarak aksama ve arıza durumlarında müdahale ederek en hızlı şekilde aksiyon almaktadır.Şişli öğrenci servis firması Beşiktaş öğrenci Servis firması beylikdüzü öğrenci servis firması esenyurt öğrenci servis firması olarak istanbulun semtlerinde hizmet vermektedir.

Tüm öğrenci servis araçlarımızda periyodik bakım ve kontrolleri denetlenmektedir. Turbüs ulaşım istanbul da kurumsal servis hizmeti vermektedir.Tüm özel okullar ve devlet okulları yaz okulları servis taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir.

Leave a Reply

Open chat