TURBÜS ULAŞIM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

2007 yılında başladığı personel taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir.

2008 yılında öğrenci taşımacılığı alanınada yönelerek özel okul ve eğitim kurumlarına öğrenci servis taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Her geçen gün büyüyen servis araçları filomuz ve sürücü ve hosteslere verilen eğitimlerimiz ile Kurum ve kuruluşlara ekonomik ve güçlü şekilde ulaşım çözümleri sunarak büyümektedir.

Teklif Al
Ekibimizle Tanışın

KURUMSAL
KİMLİĞİMİZ

Turbüs ulaşım hizmetleri 2007 yılında başladığı personel taşımacılığı alanında faliyet göstermektedir. 2008 yılında öğrenci taşımacılığına yönelerek büyümekte tedarikçi ve iş paydaşlarımızın ulaşım ihtiyaçlarını ekonomik ve güçlü şekilde sağlanmaktadır.

There are many variations of pas of available but the majority have suffered alteration in some form, or words which don look.

  • Misyonumuz

    Saygın yenilikçi ve müşteri memnuniyetini esas alan güvenilir taşıma modelimizi sürekli kılmak ve geniş kitlelere ulaştırmaktır.

  • Vizyonumuz

    Servis taşımacılığında özgün bir model oluşturup , sektörün geleceğine yön veren bir firma modeli ile okul ve personel servis taşımacılığında Türkiye'nin en büyük firması olmaktır.

Uzman Ekip Kadrosu
Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

İletişim