TURBUS | Havaalanı Ulaşım ve Transfer

Havaalanı Ulaşım ve Transfer

Turbüs Ulaşım , protokol taşımacılığı, kongre, seminer organizasyonlarında veya bunların dışında bireysel olarak kişi veya grupların havaalanı transferleri ve ulaşımlarını gerçekleştirmektedir. Transferler esnasında araç seçeneği olarak 8 kişilik Minibüs, VIP Minibüs, Minibüs,13 kişilik minibüs, 16 kişilik minibüs, 27 kişilik midibüs, 31 kişilik Midibüs veya 46 kişilik Otobüs seçenekleri sunulmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışından havayoluyla gelen bütün konuklarımızın İstanbul Havaalanı, Sabiha Gökçen Havaalanından karşılanıp istedikleri adrese ulaşımı sağlandığı gibi, havaalanına gitmek isteyen misafirlerimizin adreslerinden alınıp havaalanına transfer hizmeti de karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir. İstanbul Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı Ulaşım ve Transferleriniz için 0212 807 00 76 ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

  • Servis araçları

  • Servis araçlarımızın tamamı, yeni ve yolcularımız için konforlu

SEKTÖRDEKİ FARKLARIMIZ BELGE VE EĞİTİMLERİMİZ

Mesleki Eğitim Programı
Taşımacılık Alanında Alınan ISO9002 Belgesi
Güvenli Sürücü Seçim Kriterleri
Uydu Takip Sistemi Teknolojisi
Rehber Eğitimi
Psikoteknik Test Uygulaması

EĞİTİMLERİMİZ

Turbüs Ulaşım Hizmetleri Eğitimi
İletişim
Güvenli Sürüş Teknikleri
İlk Yardım
Acil Durum Eğitimi
Zincir Takma Eğitimi
Problem Çözme Teknikleri
Stres Yönetimi

ARAÇLARIMIZ

Turbüs, ABS ve ASR güvenlik donanımına sahip, 5 yaşının altında, Mercedes, Volkswagen, Ford ve Fiat marka araçların yer aldığı bir filoya sahiptir. Araçlarımız, gerek görünümleri gerekse donanımlarıyla Servis Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen standartların çok daha üzerinde standartlarda hazırlanmaktadır.

Servis taşımacılığı teklifi almak için
Lütfen iletişime geçin

TEKLİF AL