Öğrenci Taşımacılığı


Turbüs Ulaşım; Eğitim Kurum ve Kuruluşlarına, Kolejler, Özel Okullar, Liseler ve Orta öğretimlere Öğrenci Taşımacılığı alanında Servis Hizmetleri Sunmaktadır.

Personel Taşımacılığı


Personel Taşımacılığı Turbüs Ulaşım, Firmaların en büyük sıkıntılarından biri olan ulaşım sorununa Turbüs Ulaşım, olarak çözüm üretmek en büyük hedeflerimizden biridir.

Turizm Taşımacılığı


Turbüs Ulaşım, hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara Minibüs, Midibüs ve Otobüs temini sağlamaktadır. Rotanızı siz yapın ulaşımınızı biz.. info@turbus.com.tr  göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

AVM Taşımacılığı


AVM’ler ile değişik semtlerden müşteri ring servisleri ile hem müşterilerin hemde ziyaretçilerin güvenli ve rahat ulaşımına hem de AVM’lerin müşteri potansiyeli arttırılmasına...

Minibüs ve Otobüs Kiralama


Turbüs Ulaşım “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” odaklı, müşterinintalepleri doğrultusunda her marka Otobüs Kiralama, Midibüs Kiralama,Minibüs Kiralama, ile uzun...

Fuar ve Organizasyon Taşımacılığı


Fuar Kongre ve seminer organizasyonlarının en önemli temel taşlarından birisi, gelen misafilerinizin doğru yere doğru zamanda ulaşımlarını sağlamaktır.

Havaalanı Ulaşım ve Transfer


Turbüs Ulaşım , protokol taşımacılığı, kongre, seminer organizasyonlarında veya bunların dışında bireysel olarak kişi veya grupların havaalanı transferleri ve ulaşımlarını gerçekleştirmektedir.

UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA


Araç kiralama sektöründe,Turbüs Ulaşım Filo Kiralama olarak kurumsal alandaki rekabetçi fiyatları, yaygın ofis ağı ve yüksek hizmet standartlarıyla şirketinizin araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamada size en uygun kurumsal ve uzun dönem çözümleri sunacaktır.