TURBUS | UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA

UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA

Araç kiralama sektöründe,Turbüs Ulaşım Filo Kiralama olarak kurumsal alandaki rekabetçi fiyatları, yaygın ofis ağı ve yüksek hizmet standartlarıyla şirketinizin araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamada size en uygun kurumsal ve uzun dönem çözümleri sunacaktır. Tüm soru ve önerileriniz için info@turbus.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. Araç kiralama konusunda daha verimli ve uygun maliyetli çözümlere ihtiyaç duyanlar için uzun dönem araç kiralama ve filo araç kiralama seçenekleri ön plana çıkar. Uzun süreli araç kiralama hizmetlerinde farklı segment türlerinde, farklı modellerde tercih yaparak geniş yelpaze üzerinden filo oluşturmak mümkün. Hem işlevsellik ve güvenlik hem de maliyet açısından avantajlar getiren uzun vadeli araç kiralama işlemi, özellikle profesyonel kuruluşların sahipleri ile yöneticilerinin hayatını kolaylaştırır ve çağdaş bir filo yönetimi olanağı sunar.Turbus sunduğu uzun dönem araç kiralama hizmetinde araç sayısı, kiralayan tarafın isteklerine göre şekillendirilebilir. Uzun dönem araç kiralamak isteyen kişi veya kuruluşlar, binek araç ve ticari araç modelleri arasından dilediği araçları tercih etme olanağına sahip olur.

Uzun Dönem Araç Kiralama Nedir?

Günümüzde son derece popüler hizmetlerden biri olan araç kiralama, özellikle tatil ve iş seyahatleri başta olmak üzere pek çok farklı amaca hizmet eder. Araç kiralayan kişiler veya kuruluşlar, ulaşım ihtiyaçlarını gidermekle birlikte istedikleri model ve hizmet çerçevesinde hizmet alma olanağına sahip olurlar. Uzun dönem araç kiralama hizmetleri ise hem bireylere hem de kuruluşlara ekstra avantajlar sağlayan ve araç kiralama hizmetini 12 aya kadar belli periyotlarla belirleyerek gerçekleştiren sürecin adıdır. Araç satın almak istemeyen ve böylelikle araç sahibi olmanın getirdiği ekstra maliyet ve sorumluluklarla uğraşmak zorunda kalmayan kişiler için günlük ve haftalık araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra ön plana çıkan kiralık uzun dönem araç hizmetleri, Turbüs güvencesi ile 6 aydan başlayan ve müşterilerin tercihlerine göre şekillendirilebilen periyotlar çerçevesinde sunulur. Uzun dönem araç kiralama kampanyaları, özellikle daha çok filo oluşturmak isteyen şirketlere hitap eder. Zira birçok şirket, maliyetlerini düşürüp kâr marjını yükseltmek için onlarca aracın finansal ve yasal prosedürlerini karşılama işlemini güvenilir bir çözüm ortağına devretmek ister. Bu noktada devreye giren uzun dönem araç kiralama hizmetleri, kurumsal firmaların mali ve operasyonel yükünü hafifleterek yöneticilerin şirketle ilgili daha temel konulara odaklanmasına yardımcı olur.

 

Uzun Dönem Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Uzun dönem araç kiralama hizmetlerinden yararlanmanın hem bireyler hem de kurumlar açısından çok büyük faydaları vardır. Bu anlamda etkili, verimli, çağdaş ve düşük maliyetli bir çözüm niteliği taşıyan uzun dönem araç kiralama, nitelikli ve deneyimli çözüm ortakları ile çalışarak sürdürüldüğünde ortaya çıkan avantajlar arasında ön plana çıkanlar şunlardır:

  • Kişiler ya da kurumlar aracı/araçları satın almadıkları için bu araçların yıllık muayene ve emisyon ölçümü gibi rutin sorumlulukların maliyetlerinden tasarruf etme imkanına sahip olurlar.
  • Uzun süreli araç kiralama hizmetinden yararlananlar, araç sahiplerinin düzenli ödediği Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni ödemezler.
  • Uzun süreli araç kiralayan kişi ya da kuruluşlar, araç sahiplerinin düzenli bir şekilde ödemek zorunda olduğu trafik sigortası masrafından tasarruf ederler. Aynı zamanda araç kiralayanların kasko masraflarından da tasarruf edeceğini belirtmekte yarar var.
  • Uzun dönem araç kiralama işlemi, bir araca sahip olmanın gerektirdiği prosedürler ile uğraşmanızı gerektirmez. Yalnızca kiralama ücretini ödeyerek alım ve satım gibi zaman alıcı işlemlerle meşgul olmazsınız.
  • Uzun dönem araç kiralama hizmeti için ödediğiniz bedeli yasal olarak gider gösterme olanağına sahipsiniz. Bu anlamda kurumlar vergisi matrahından indirim elde edebilirsiniz.
  • Taşıt kredisi gibi uzun vadede faiziyle birlikte yük olacak masraflardan kaçınılmasına yardımcı olur.
  • Kullanıcının istediği modeli, istediği süre boyunca kullanmasını sağlar ve kira süresi dolduktan sonra zahmetsiz bir biçimde farklı araç seçebilme olanağı tanır.

Uzun Süreli Araç Kiralama Fiyatları

Uzun süreli araç kiralama işleminin maliyeti ve fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Bunlar arasında ön plana çıkan detaylar ise aracın modeli başta olmak üzere kiralanacak araç sayısı ve kiralanan araçların hangi süre zarfında kiralanacağı gibi detaylardır. Genel olarak daha çok sayıda ve daha uzun süreli araçların uzun dönemli araç kiralama fiyatları, araç başına maliyet olarak düşünüldüğünde daha hesaplı olur. Bununla birlikte daha lüks veya daha büyük araçların maliyetleri daha farklı olduğu için bu modellerde araç kiralama fiyatı da doğru orantılı olarak değişir. Uzun süreli araç kiralama fiyatları, her koşulda bir araç sahibi olmaya nazaran daha uygun maliyetlerle sağlanan bir olanak olarak ön plana çıkar.

 

  • Servis araçları

  • Servis araçlarımızın tamamı, yeni ve yolcularımız için konforlu

SEKTÖRDEKİ FARKLARIMIZ BELGE VE EĞİTİMLERİMİZ

Mesleki Eğitim Programı
Taşımacılık Alanında Alınan ISO9002 Belgesi
Güvenli Sürücü Seçim Kriterleri
Uydu Takip Sistemi Teknolojisi
Rehber Eğitimi
Psikoteknik Test Uygulaması

EĞİTİMLERİMİZ

Turbüs Ulaşım Hizmetleri Eğitimi
İletişim
Güvenli Sürüş Teknikleri
İlk Yardım
Acil Durum Eğitimi
Zincir Takma Eğitimi
Problem Çözme Teknikleri
Stres Yönetimi

ARAÇLARIMIZ

Turbüs, ABS ve ASR güvenlik donanımına sahip, 5 yaşının altında, Mercedes, Volkswagen, Ford ve Fiat marka araçların yer aldığı bir filoya sahiptir. Araçlarımız, gerek görünümleri gerekse donanımlarıyla Servis Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen standartların çok daha üzerinde standartlarda hazırlanmaktadır.

Servis taşımacılığı teklifi almak için
Lütfen iletişime geçin

TEKLİF AL